info@morfoguzellikmerkezi.com  |  0324 613 79 08
Follow us :-

Radyo Frekans

Bazen aldığımız bir takım elbisenin ceketi son derece güzel dururken eteği dar gelebilir. Alt bedeniniz ile üst bedeniniz birbiri ile uyuşmaya bilir. İşte bunun nedeni bölgesel fazlalıklarınızdır. Bundan kurtulmanın yolu ise

Radyo Frekans

Radyo Frekans

bölgesel zayıflama yöntemlerini kullanmaktır.

Bu sorunlarınız için günümüzde birçok yöntem icat edilmiştir. Bölgesel incelme için sorunlu bölgenizi hedef alan egzersizleri deneseniz de bazen işe yaramamaktadır. Siz de tüm çabalarınıza rağmen bölgesel olarak hala sonuç elde edemiyorsanız, yeni teknoloji ürünü olan bölgesel zayıflama yöntemlerini kullanabilirsiniz.

Özel olarak üretilmiş aletler ile bölgesel incelmenizi sağlayan bu yöntemlerden size uygun olanı seçerek zayıflamanız mümkündür. Geçmiş dönemde bölgesel zayıflama dendiğinde aklımıza ilk gelen yağ aldırma yöntemiydi. Ancak bu oldukça pahalı ve acılı bir yöntemde olduğu için hanımlar bunu göze alamıyordu. Oysa şimdi teknoloji ürünü olan ve hem zamanınızdan çalmadan hem de size en ufak bir acı hissi vermeyen yöntemler sayesinde istediğiniz ölçülere ulaşabiliyorsunuz.

Günümüzde bunu sağlayan bölgesel zayıflama yöntemlerin başında, velasmooth yöntemi, oksijen tedavisi, akustik dalga terapisi, radyo frekansı yöntemleri, kavitasyon yöntemi gibi yöntemleri saymak mümkündür. Sizde bunlardan en uygun olan bölgesel zayıflama yöntemini seçip istediğiniz sonuca kavuşabilirsiniz.

Radyo frekansı ile bölgesel zayıflama

Sorun bölgesel olduğunda, zayıflamak ve sıkılaşmak istediğimizde tek başımıza diyet ve egzersiz uygulayarak sonuca ulaşmak bazen imkansız olmaktadır.

Özellikle hanımlarda zayıflarken sarkma problemleride baş gösterdiği için, özel bir yöntemden destek almak gerekebilir. Bu özel yöntemlerden bir taneside radyo frekansı yöntemidir. Radyo frekansı yöntemi ile zayıflamak son yıllarda bölgesel kilo problemi olan kişilerin yoğun talep gösterdiği bir uygulamadır. Burada dalga boyları derinin alt katmanlarına kadar iletilerek, uzun yağ asitleri zincirlerinin kırılarak yağların yakılmasına yardımcı olur.

Radyo frekans yöntemi vücudumuzun her bölgesine uygulanabilir. Hiç bir yan etkisi yoktur. Ayrıca uygulama sırasında kişiler, herhangi bir acı duymamaktadırlar. Kesinlikle ağrısız, sızısız bir yöntemdir. Özellikle bayanlarda kol içleri, bazen içleri, kalçalar ve karın bölgesine yapılan uygulamalarda son derece iyi sonuçlar vermektedir. Erkeklerde yine karın bölgesindeki fazla yağların yakılması amacıyla kullanılabilir.

Radyo frekansı, seanslar itibariyle uygulanan bir yöntemdir. Bir seans ortalama 20 dakika gibi kısa bir sürede tamamlanır. Haftada 1 veya 2 defa tekrarlanabilir. Bir beden incelme için ortalama 10 seans bu işlemi uygulatmak gerekir.

 

Bayanların olsun erkeklerin olsun bazen bölgesel kilo problemleri yaşamaları ihtimaldir. Özellikle bayanlar belli bir yaştan sonra vücutlarının belirli bölgelerinde yağlanmaların çoğaldığını belirtirler. İşte bu gibi rahatsız edici bölgesel fazlalıklardan bölgesel incelme yöntemleri ile kurtulmak mümkündür. Bu yöntemlerden bir tanesi de radyo frekansı ile bölgesel incelmedir.

Radyo frekansı ile bölgecel incelme, günümüzde oldukça yaygın olarak kullanılan bir uygulamadır. Erkeklerinde tercih edebileceği bu yöntem, verilen dalgalar ile uygulanır. Deriye iletilen radyo dalgaları deri altında toplanmış yağ tabakasını parçalayarak vücudumuzdan atılmaya hazır hale getirir. Bu işlem yaklaşık olarak 20 dakika kadar zaman alır. Haftada iki kez uygulanan radyo frekansı, ortalama 8-10 hafta sonunda bir beden incelmeyi sağlamaktadır.

 

Radyo frekansı ile selülit tedavisi

Selülit problemi yaşan her bayan bu sıkıntının ne kadar zor giderildiğini bilir. Selülitlerinden kurtulmak için değişik yöntemler deneyen, fakat bir türlü bu probleme çözüm bulamayanlar için teknolojiden yararlanılarak yeni yöntemler üretilmiştir. Radyo frekansı bu yöntemlerden bir tanesidir. Radyo frekansı ile deri altındaki selülit oluşturan yağ hücreleri parçalanarak ortadan kalkmaktadır.

 

Radyo frekansı hücreleri parçaladıktan sorna portakal görünümlü deriyi toparlamakta ve sıkışlaştırarak pürüzsüz bir görüntü sağlamaktadır. Selülit tedavilerinde verdiği başarılı sonuçlar dolayısı ile bu uygulama sıklıkla talep görmektedir. Radyo frekansı, selülitin derecesine göre 7-10 hafta arasında uygulanabilir. Haftada bir defa veya iki defa uygulanan seanslar ortalama 20 dakikalık süreleri kapsamaktadır. Sizinde selülit problemleriniz varsa ve bunlardan kurtulmak istiyorsanız bu yöntemi rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Hiç bir yan etkisi bulunmayan radyo frekansı düzenli uygulandığında ve sağlıklı besinler tüketildiğinde etkisini hemen göstermektedir.